WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Scenariusz Half-Life 2: Episode 3 trafił do sieci

Poszkole

Od lat zastanawiacie się, jak mogły potoczyć się losy ulubionych postaci z Half-Life 2 i nie możecie wybaczyć Valve, że nie chcą przygotować kolejnego epizodu gry?

To mamy dla Was małą niespodziankę, bo Marc Laidlaw, czyli były scenarzysta serii Half-Life, umieścił w sieci bardzo ciekawy dokument.

Ten nazywa się Epistle 3 i na początku wydaje się nie mieć większego znaczenia, ale fani serii szybko spostrzegli, że chodzi o długo wyczekiwane dokończenie opowieści z Half-Life 2.

To zostało napisane w formie listu od Gertrudy Freemont, która opowiada w o wydarzeniach z udziałem rasy kosmitów zwanych Disparate rozgrywających się na statku Hyperborea. I choć imiona i nazwy własne zostały tu zmienione, to gracze szybko rozszyfrowali tę zagadkę, z której wyłania się prawdopodobny scenariusz trzeciego epizodu Half-Life2. Informacja ta tak podgrzała atmosferę w sieci, że na stronę Laidlawa z oryginalnym tekstem długo nie można było się dostać, ale na szczęście wszystko wraca już do normy – jeśli jednak wolicie wersję fanowską z nazwami podmienionymi na oryginalne, to zapraszamy TUTAJ.

Czy tak faktycznie będzie wyglądać Episode 3, jeśli kiedykolwiek będzie dane nam w niego zagrać? Pewnie nie, tym bardziej, że Marc Laidlaw opuścił Valve na początku ubiegłego roku i wielokrotnie powtarzał, że nie ma zamiaru wracać, nawet jeśli prace nad Half-Life 3 zostaną wznowione. Ale trzeba też pamiętać, że z doniesień medialnych wynika, że Valve miało już kilka podejść do tej gry i żadne nie zakończyło się sukcesem, więc być może już nigdy nie doczekamy się innego zwieńczenia tej historii.

archiwum newsów

2017-08-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.