WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Shadow of The Tomb Raider - znamy datę!

Poszkole

Square Enix opublikowało w sieci tajemniczy teaser wskazujący na jutrzejszą datę.

Szybkie i niezbyt skomplikowane śledztwo (czytaj sprawdzenie kodu HTML) ujawnia zaś, że chodzi o nową grę z cyklu Tomb Raider. Co więcej, poznaliśmy już nawet datę premiery gry.

Tajemnicza grafika opublikowana została na oficjalnej stronie Tomb Raidera i ta zawiera także datę 15 marca i godzinę 14:00 polskiego czasu (6:00 AM PDT).

W Kodzie HTML znajduje się jednak informacja, że chodzi tu o Shadow of The Tomb Raider, czyli finał trylogii prezentującej początki przygód młodej Lary i premiera gry odbędzie się 14 września.

Nazwa Shadow of The Tomb Raider wielokrotnie pojawiała się już w przeciekach, więc nie stanowi zaskoczenia, ale cieszy za to relatywnie nieodległa data premiery. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że trzecia część rebootu Tomb Raidera przygotowywana jest przez ekipę Eidos Montreal (ostatnie dwie odsłony Deus EX), a nie Crystal Dynamics, które pracować ma nad grą o Avengersach.

Jutro zapewne możemy spodziewać się krótkiego zwiastuna fabularnego, a szerszy pokaz rozgrywki nastąpi najpewniej na targach E3 w czerwcu.

archiwum newsów

2018-03-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 11

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.