Sony nagrodzi swoich wiernych graczy

Sony

Sony najwyraźniej postanowiło nagrodzić graczy, którzy poświęcają sporo czasu na granie i zdobywanie trofeów.

Japoński koncern rusza bowiem z programem Sony Rewards, który przydzielać ma punkty za srebrne, złote i platynowe trofea do wykorzystania w sklepie PlayStation Store.

Nie ma jednak co liczyć na jakieś kokosy, ponieważ przelicznik jest dość skromny i wynosi 1 punkt za "srebro", 10 punktów za "złoto" oraz 100 punktów za "platynę", a każde 1000 punktów przełożyć ma się ponoć na 10 dolarów amerykańskich do wydania na dowolne produkty z oferty cyfrowego sklepu firmy.

Co więcej, punkty przeliczane będą nam w paczkach i 100 pkt. uzyskamy dopiero za 100 srebrnych trofeów, 250 pkt. za 25 złotych i 1000 pkt. za 10 platyn. Sam przelicznik nie jest więc zbyt motywujący do wyciskania ostatnich soków z wszystkich gier, a co gorsze, punkty będą nam naliczane dopiero za trofea zdobyte po zapisaniu się do programu Sony Rewards. Poza tym, program jak na razie ujawniony został jedynie w USA i nie wiemy jeszcze, kiedy i czy w ogóle, trafi do Europy.

Mimo wszystko inicjatywa wydaje się być ciekawym zagraniem ze strony Sony, a jeśli przy okazji grania zostaniemy od czasu do czasu nagrodzeni kuponem na zakupy, to nie mamy nic przeciwko.

assassinscreed.ubisoft.com

archiwum newsów

2017-11-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.