Sony oszukuje fanów materiałem z Xboxa One X?!

Sony

O ile sama konferencja Microsoftu w ramach tegorocznych targów E3 okazała się z naszego punktu widzenia rozczarowująca, to jednak ...

... miała jeden bardzo mocny punkt w postaci prezentacji Anthem, czyli nowej gry BioWare.

Tytuł ten wygląda jak odpowiedź EA na Destiny i oferować ma kooperacyjną rozgrywkę w otwartym świecie, który nie tylko wygląda przepięknie, ale i intrygująco.

Jak wywnioskowało zaś Digital Foundry z zaprezentowanego materiału, gra na Xbox One X korzystać będzie z technologii renderingu szachownicowego, by uzyskać rozdzielczość 4K.

Nie wiemy jeszcze jak tytuł ten wyglądać będzie na PS4 Pro, ale Sony najwyraźniej pozazdrościło pokazu Anthem swojemu rywalowi i zdecydowało się na dość kompromitujący ruch. A mianowicie opublikowało na swoim kanale rozgrywkę z konsoli konkurenta, gdzie dość nieudolnie próbowano nas przekonać, iż oglądamy grę dopaloną na sprzęcie Japończyków. Ktoś mało profesjonalnie narzucił na interfejs prezentujący klawisze z Xbox One X oznaczenia charakterystyczne dla PS4, co dobrze widać na poniższej grafice.

Sony, po tym jak o sprawie zrobiło się głośno, zreflektowało i usunęło materiał ze swojego oficjalnego kanału. I całość można byłoby uznać jedynie za małą wpadkę, gdyby nie fakt, że tego typu wideo wprowadza graczy w błąd, tym bardziej, że oznaczenie sugerowało, iż gra wygląda tak na PS4, a nie PS4 Pro.

anthem_ps4_xone

archiwum newsów

2017-07-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.