WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Sony oszukuje fanów materiałem z Xboxa One X?!

Sony

O ile sama konferencja Microsoftu w ramach tegorocznych targów E3 okazała się z naszego punktu widzenia rozczarowująca, to jednak ...

... miała jeden bardzo mocny punkt w postaci prezentacji Anthem, czyli nowej gry BioWare.

Tytuł ten wygląda jak odpowiedź EA na Destiny i oferować ma kooperacyjną rozgrywkę w otwartym świecie, który nie tylko wygląda przepięknie, ale i intrygująco.

Jak wywnioskowało zaś Digital Foundry z zaprezentowanego materiału, gra na Xbox One X korzystać będzie z technologii renderingu szachownicowego, by uzyskać rozdzielczość 4K.

Nie wiemy jeszcze jak tytuł ten wyglądać będzie na PS4 Pro, ale Sony najwyraźniej pozazdrościło pokazu Anthem swojemu rywalowi i zdecydowało się na dość kompromitujący ruch. A mianowicie opublikowało na swoim kanale rozgrywkę z konsoli konkurenta, gdzie dość nieudolnie próbowano nas przekonać, iż oglądamy grę dopaloną na sprzęcie Japończyków. Ktoś mało profesjonalnie narzucił na interfejs prezentujący klawisze z Xbox One X oznaczenia charakterystyczne dla PS4, co dobrze widać na poniższej grafice.

Sony, po tym jak o sprawie zrobiło się głośno, zreflektowało i usunęło materiał ze swojego oficjalnego kanału. I całość można byłoby uznać jedynie za małą wpadkę, gdyby nie fakt, że tego typu wideo wprowadza graczy w błąd, tym bardziej, że oznaczenie sugerowało, iż gra wygląda tak na PS4, a nie PS4 Pro.

anthem_ps4_xone

archiwum newsów

2017-07-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.