WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Sprzedano już blisko 2.5 mln konsol Switch

Nintendo

W zeszłym tygodniu Nintendo pochwaliło się, że sprzedało ponad 906000 egzemplarzy w samym USA, a teraz SuperData postanowiło podzielić się z nami globalnymi wynikami.

Według zebranych przez nich danych sprzęt sprzedał się na całym świecie w pierwszym miesiącu w ilości 2,4 mln egzemplarzy.

Trzeba jednak podkreślić, że wynik ten pochodzi ze statystyk SuperData, a nie oficjalnych liczb od Nintendo, więc może nie pokrywać się w 100% z rzeczywistą sprzedażą Swicth, ale daje dobry obraz tego, jak konsola radzi sobie na rynku, na początku swojego żywota.

Nintendo przed premierą Switch spodziewało się, że konsola w pierwszym miesiącu sprzeda się w ilości 2 mln sztuk, więc dane SuperData zdają się przewyższać oczekiwania producenta. Tym samym firma analityczna zmieniła swoje prognozy co do sprzętu na ten roku i teraz uważa, że do końca bieżącego roku rozejdzie się 7,2 mln egzemplarzy Switch (wcześniej podawało 5 mln). Ich zdaniem urządzenie radzi sobie wyraźnie powyżej oczekiwań, co powinno przywrócić pewność inwestorów w Nintendo.  

Co więcej, zdaniem Joosta van Dreunena, CEO SuperData, nadchodzące gry na konsolę zapowiadają się naprawdę mocno i spodziewa się on, że takie tytuły, jak Mario Kart 8 Deluxe i Splatoon 2 poradzą sobie bardzo dobrze na rynku.

commons.wikimedia.org

archiwum newsów

2017-04-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.