StarCraft 2: Wings of Liberty zmienia model na free-to-play

StarCraft

Jeśli mieliście ochotę spróbować swoich sił w StarCraft 2: Wings of Liberty, ale uznaliście, że kolejny płatny tytuł w kolekcji to zbyt dużo dla Waszego budżetu, to mamy dobre wieści.

W trakcie odbywającej się aktualnie konwencji BlizzCon deweloper zapowiedział bowiem, że zmienia model dystrybucji gry, która już niebawem stanie się free-to-play.

I nie mówimy tu o jakiejś dalekiej przyszłości, ale połowie listopada, bo dokładnie od 14 listopada każdy będzie mógł sprawdzić kampanię fabularną, multiplayer i tryb kooperacyjny (maksymalnie do 5. poziomu, ale limit nie dotyczy Raynora, Kerrigan i Artanisa).

Poza tym, użytkownicy posiadający podsatwkę gry, otrzymają od Blizzardu w prezencie rozszerzenie Heart of the Swarm, a gra doczeka się jeszcze nowych dowódców - Mira Han i Matt Horner oraz mapy dla kooperacji - Part and Parcel. Co jednak najważniejsze, producent zapewnia, że nie zmienił modelu po to, żeby wrzucić do gry nowe mikrotransakcje, ale żeby przyciągnąć nowych użytkowników, bo StarCraft 2 potrzebuje nieco świeżej krwi.

StarCraft

archiwum newsów

2017-11-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.