WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

StarCraft 2: Wings of Liberty zmienia model na free-to-play

StarCraft

Jeśli mieliście ochotę spróbować swoich sił w StarCraft 2: Wings of Liberty, ale uznaliście, że kolejny płatny tytuł w kolekcji to zbyt dużo dla Waszego budżetu, to mamy dobre wieści.

W trakcie odbywającej się aktualnie konwencji BlizzCon deweloper zapowiedział bowiem, że zmienia model dystrybucji gry, która już niebawem stanie się free-to-play.

I nie mówimy tu o jakiejś dalekiej przyszłości, ale połowie listopada, bo dokładnie od 14 listopada każdy będzie mógł sprawdzić kampanię fabularną, multiplayer i tryb kooperacyjny (maksymalnie do 5. poziomu, ale limit nie dotyczy Raynora, Kerrigan i Artanisa).

Poza tym, użytkownicy posiadający podsatwkę gry, otrzymają od Blizzardu w prezencie rozszerzenie Heart of the Swarm, a gra doczeka się jeszcze nowych dowódców - Mira Han i Matt Horner oraz mapy dla kooperacji - Part and Parcel. Co jednak najważniejsze, producent zapewnia, że nie zmienił modelu po to, żeby wrzucić do gry nowe mikrotransakcje, ale żeby przyciągnąć nowych użytkowników, bo StarCraft 2 potrzebuje nieco świeżej krwi.

StarCraft

archiwum newsów

2017-11-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.