WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

StarCraft i StarCraft: Brood War za darmo

StarCraft

Pod koniec marca Blizzard zapowiedział odświeżoną wersję swojego klasycznego RTSa z 1998 roku, czyli StarCraft: Remastered.

Ten zadebiutuje latem przynosząc m.in. wsparcie dla rozdzielczości 4K, przerywniki filmowe w 1080p, poprawiony dźwięk czy nowe komiksowe prologi.

Przy okazji producent obiecał także udostępnić oryginalną grę wraz z dodatkiem Brood War zupełnie za darmo i tak się właśnie stało.

Twórcy wypuścili update oznaczony numerem 1.18, pozwalając nam pobrać pierwszego StarCrafta zupełnie legalnie bez żadnych opłat.

Jest to niewątpliwie dobra okazja, by co bardziej nostalgiczni gracze przypomnieli sobie tę kultową strategię i co prawda wersja beta darmowego StarCrafta pojawiła się na rynku jeszcze w zeszłym miesiącu, to jednak dopiero teraz otrzymaliśmy dopracowaną produkcję. Ta zapewnia wsparcie dla tryby pełnoekranowego (windowed fullscreen)  i okienkowego, UTF-8 czy trybu obserwatora, a autorzy nie zapomnieli o autozapisywaniu na potrzeby powtórek czy poprawionej kompatybilności z Windows 7, 8.1 i 10.

Zainteresowani mogą pobierać  StarCrafta na PC w TYM miejscu, a wersję OS X pod TYM adresem.

starcraft

archiwum newsów

2017-04-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.