WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Startuje Polska Liga Esportowa

Polska Liga Esportowa

Jeszcze nie opadły emocje po finałach IEM w katowickim Spodku, a już doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnego e-sportowego projektu na polskim rynku.

Mowa tu o pierwszej Polskiej Lidzie Esportowej, która może się pochwalić rekordową pulą nagród wynoszącą aż 240 000 PLN.

Organizatorzy podkreślają, że Polska Liga Esportowa to odpowiedź na potrzeby graczy, a także społeczności skupionej wokół League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive. Mecze będą prowadzone w formacie ligowym – każdy gra z każdym i walczy o punkty.

Twórcy zadbali o to, by po każdym zwycięstwie i remisie drużyny otrzymały nagrodę pieniężną. Dzięki temu pasjonaci esportu mają szanse na stałe źródło dochodu i zaistnienie w branży gamingowej – drużyny, które do tej pory nie miały za sobą wystarczających sukcesów, będą mogły pozyskać kontrakty reklamowe. Powinno to pozwolić ma podniesienie już i tak wysokiego poziomu, a także umożliwić drużynom wyjazdy na rozgrywki międzynarodowe. Nie da się ukryć, że to znacząca pomoc dla zespołów, dla których hamulcem do dalszego rozwoju była przede wszystkim sytuacja finansowa.

Polska Liga Esportowa będzie toczyć się wokół dwóch obecnie najpopularniejszych gier: CS: GO i LoL. Każda z lig będzie składać się z 8 zespołów - 5 zostanie zaproszonych, a 3 będą wyłonione w drodze kwalifikacji. Organizator zapewnia, że 5 zaproszonych drużyn to ścisła czołówka polskiej sceny esportowej, można zatem spodziewać się dużych emocji.

W pierwszym etapie rozgrywek na oglądających czeka aż 28 meczów, każdy z nich grany w systemie BO2, czyli 2 mapy na grę. Dzięki temu wynikiem spotkania może być również remis. Za wygraną zwycięzca otrzyma 3 punkty oraz 1200 PLN, a za remis każdy z teamów po 1 punkcie oraz 600 PLN.

W wyniku fazy zasadniczej 4 najlepsze drużyny, z największą ilością punktów, przejdą do fazy play-off, gdzie zawalczą o nagrodę główną. Aktualnie trwa selekcja i zapraszanie drużyn, a rozgrywki kwalifikacyjne wystartują jeszcze w marcu. W kwietniu rozpocznie się sezon zasadniczy, a play-offy i finał planowane są na czerwiec bieżącego roku.

Całkowitą nowością jest pokazywanie relacji nie tylko z samych gier, bo kamery będą towarzyszyć graczom również poza polem ich zmagań i oglądający będą mogli lepiej poznać drogę do profesjonalnego e-sportu z prywatnej perspektywy graczy.

large_infografika_-_polska_liga_esportowa

archiwum newsów

2017-03-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.