WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Styczniowa oferta Sony wygląda tak ...

blog.eu.playstation.com

Wiemy już, że Microsoft przygotował mocną styczniową ofertę dla subskrybentów usługi Games with Gold, więc pora na odpowiedź Sony.

Japoński koncer ogłosił właśnie zawartość pierwszego PlayStation Plus w 2017 roku.

Warto tu zwrócić uwagę głównie na 2 propozycje, czyli Day of the Tentacle Remastered i This War of Mine: The Little Ones.

Pierwsza z nich to remake słynnej gry przygodowej z 1993 roku, przy którym pracował m.in. Tim Schafer, czyli współtwórca oryginału. Jeśli zaś chodzi o fabułę, to pokierujemy losami trójki przyjaciół, którzy spróbują pokonać tytułową Mackę i pokrzyżować jej plany zawładnięcia światem.

Druga z gier podejmuje zdecydowanie poważniejsze tematy, bo mamy do czynienia z rozszerzoną wersją gry polskiego studia 11 bit, w której kierujemy losami osób zaskoczonych przez wybuchający nagle konflikt wojskowy, a naszym głównym celem jest zapewnić im przetrwanie – zmianą w stosunku do pierwszej wersji jest wprowadzenie do rozgrywki dzieci, przez co klimat jest jeszcze bardziej przytłaczający.

Pełna lista styczniowego PS Plus wygląda następująco:

Day of The Tentacle Remastered, PS4 (Cross buy na PS Vita)

This War of Mine: The Little Ones, PS4

Blazerush, PS3

The Swindle, PS3 (Cross Buy na PS4 i PS Vita)

Azkend 2, PS Vita

Titan Souls, PS Vita (Cross Buy na PS4)

archiwum newsów

2016-12-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.