WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

To już definitywny koniec PlayStation 3

pixabay.com

Zdaje się, że nadszedł najwyższy czas pożegnać się z PS3, ponieważ konsola ta właśnie kończy swój żywot.

Informację te początkowo podały portale Games Talk i Gematsu, jednak na stronie japońskiego oddziału producenta także pojawiła się informacja potwierdzająca zakończenie produkcji 500 GB modelu PS3 Slim, który jest obecnie jedynym wytwarzanym przez Sony.

Jeden ze sklepów otrzymał od firmy wiadomość, że zatrzymanie taśm produkcyjnych nastąpić ma jeszcze w tym miesiącu (prawdopodobnie nawet w tym tygodniu).

Tym samym konsola przebiła nawet pierwotnie zakładany przez Sony 10-letni cykl życia (jej premiera odbyła się w listopadzie 2006 roku), stając się dużym komercyjnym sukcesem dla koncernu, który przyczynił się do umocnienia marki PlayStation na rynku i rozszerzenia jej obecności poza domenę gier wideo. To właśnie ten sprzęt spopularyzował bowiem standard Blu-ray, szybko wygrywając rywalizację z konkurencyjnym formatem HD DVD, a także miał udział w popularyzacji serwisów do streamingu gier i wideo (jak np. Netflix).

Według statystyk VGChartz PS3 sprzedało się dotychczas w nakładzie 86 mln sztuk, co daje jej 6. miejsce w historii konsol do gier. Co prawda nie udało się tu przebić poprzedników (PSX i PS2), ale to wciąż bardzo dobry wynik. 

ps3

archiwum newsów

2017-03-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.