WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

To już pewne - będzie Life is Strange 2

lifeisstrange.com

Epizodyczna gra przygodowa, gdzie twórcy stawiają przed graczami trudne wybory, zyskała duże uznanie.

I pomimo tego, że nie jest to tytuł dla każdego, gra zyskała spore grono fanów - DONTNOD Entertainment pochwaliło się właśnie, że również sprzedaż tego tytułu wypadła bardzo dobrze, ponieważ osiągnęła 3 mln egzemplarzy na całym świecie.

Pokazuje to, że gracze chcą nie tylko kolejnych shooterów, ale i ciekawych produkcji o ambitniejszych treściach.

Dodatkowo, producent ogłosił, że obecnie pracuje nad kolejną odsłoną Life is Strange, z tym samym zespołem co w przypadku pierwszej odsłony, a prace trwają już od końcówki stycznia zeszłego roku. Mimo tego, Life is Strange 2 nie zostanie zaprezentowane na zbliżających się targach E3 i DONTNOD Entertainment podkreśla, że ujawni ten tytuł, kiedy będzie na to właściwy moment, a obecnie koncentruje się na tym, by dostarczyć jak najlepszą grę.

Poniżej możecie obejrzeć specjalny materiał, w którym DONTNOD Entertainment dziękuje za tak mocne wsparcie fanów.

archiwum newsów

2017-05-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.