To już ponad 20 mln PlayerUnknown’s Battlegrounds

Poszkole

Fortnite czy PlayerUnknown’s Battlegrounds?

Wygląda na to, że gracze są podzieleni albo grają w oba tytuły, bo te regularnie notują kolejne rekordy.

Praktycznie nie ma tygodnia, żeby któryś z producentów nie pochwalił się nowym osiągnięciem, na które zaraz znajduje się odpowiedź drugiego.

Tym razem tempo jest jeszcze szybsze, bo zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o tym, że w Fortnite zagrało już ponad 20 mln osób, a dziś mamy już odpowiedź Bluehole Studio.

Okazuje się bowiem, że PUBG osiągnęło kolejny kamień milowy i może zapisać na swoim koncie sprzedaż wynoszącą 20 milionów - to naprawdę zaskakujący wynik, tym bardziej, że największy konkurent kusi graczy darmowym modułem Battle Royale. Co więcej, wszystko to udało się osiągnąć jeszcze przed oficjalną premierą, bo mówimy produkcji dostępnej w ramach usługi Wczesnego Dostępu, a już niebawem, tj. w grudniu, gra trafi również na Xboxa One, więc wynik ten pod koniec roku będzie z pewnością dużo lepszy.

Warto też zaznaczyć, że gra ma na koncie również inny imponujący wynik, a mianowicie ilość osób jednocześnie grających w dany tytuł, wynoszący 2 mln (wkrótce może to być już 2.5 mln), którym pobiła dotychczasowego rekordzistę, czyli słynne Dota 2.

 

 

archiwum newsów

2017-11-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.