WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Top 100 bestsellerów 2016 roku

Fallout 4

W ostatnim dniu swojej zimowej wyprzedaży Valve postanowiło opublikować listę najlepiej sprzedających się w 2016 roku gier na Steamie.

Zestawienie to stworzono w oparciu o całkowity przychód wygenerowany przez konkretne tytuły w ubiegłym roku. Firma zdecydowała się podzielić gry na 4 kategorie (platyna, złoto, srebro i brąz), by „lepiej zaznaczyć ich pozycję”.

Tym samym nie otrzymujemy tu typowej listy Top 100, co sprawia, że deszyfrowanie statystyk Steam jest nieco trudniejsze, a warto też pamiętać, że zestawienie bazuje na przychodzie, a nie liczbie sprzedanych kopii.

I tak, wśród tytułów, które załapały się do platynowego przedziału (pierwsza dwunastka), znajdziemy takie produkcje, jak Grand Theft Auto V, DOTA 2, Fallout 4 czy Rocket League, a na złoto (miejsca 13-24) zasłużyły m.in. Doom, Rise of the Tomb Raider czy Call of Duty: Black Ops III.

Ciekawe jest również to, że znajdziemy tu nie tylko ubiegłoroczne nowości, ale także wiele starszych tytułów, jak przynajmniej pięcioletnie Terraria, Left 4 Dead 2, The Sims 3, The Elder Scrolls V: Skyrim czy Sid Meier’s Civilization V oraz sporo gier F2P. 

2017-01-01-image-5

archiwum newsów

2017-01-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.