WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Total War: Three Kingdoms zapowiedziane

totalwar.com

Nie macie jeszcze dość strategii od Creative Assembly?

No to całe szczęście, bo po ubiegłorocznym Total War: Warhammer II i zapowiedziach Total War: Saga, rozszerzenia dla Rome II i ostatniej części trylogii Warhammer, studio ma dla nas coś jeszcze, a mianowicie Total War: Three Kingdoms.

Jest to zdecydowanie ukłon w stronę fanów, którzy mieli już dość wymyślonych historii i chcieli, by ich ulubiona seria wróciła do tematyki historycznej.

Tak się właśnie stało, bo Three Kingdoms zabierze nas do starożytnych Chin, przełomu II i III wieku, kiedy to w Państwie Środka trwały burzliwe walki o władzę. Gra doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna, który pozwala poczuć klimat nowej produkcji, ale nie zdradza niestety żadnych szczegółów rozgrywki i ogranicza się do CGI. Możemy za to wyczytać z niego nieco szczegółów fabularnych, bo przedstawia walczących ze sobą bohaterów.

Gra zadebiutować ma na PC jesienią tego roku i na razie to jedyne informacje, jakie zdecydowały się nam dostarczyć SEGA i Creative Assembly – na więcej musimy jeszcze trochę poczekać, ale pewnie niezbyt długo, skoro Total War: Three Kingdoms trafić ma na rynek za kilka miesięcy.

archiwum newsów

2018-01-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.