WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Twitch wyciąga rękę do fanów LOLa

YouTube

Jeśli chodzi o czas jaki użytkownicy Twitcha przeznaczają na oglądanie gier, to jeden tytuł nie ma sobie równych od samego początku startu tej platformy do streamowania na żywo, czyli od 2011 roku.

Chodzi oczywiście o League of Legends, który posiada tak dużo kanałów, że Twitch stworzył nawet specjalny interfejs ułatwiający użytkownikom nawigację po nich.

Teraz natomiast fani oglądania LoLa doczekali się nowych narzędzi pozwalających im filtrować i sortować te kanały na podstawie rankingów lub czempionów.

League of Legends jest już kulturowym fenomenem, który stanowi inspirację nawet dla filmów dokumentalnych, ale Twitch uważa, że „zwykli” streamerzy wciąż są najlepszym źródłem  informacji dla większości graczy, którzy chcą porównać styl gry i zobaczyć jak inni radzą się z ich ulubionymi czempionami. Nie dziwi więc wprowadzenie nowych narzędzi interfejsu użytkownika, szczególnie w obliczu ujawnienia dwóch nowych bohaterów (Rakan i Xayah).

Twitch chwali się, że jest pierwszą firmą, która w ten sposób wykorzystuje metadane Riot Games. Warto jednak odnotować, że aby te wyświetlały się poprawnie, musicie powiązać swoje konta na Twitchu ze stroną połączeń w TYM miejscu. Po tym prostym zabiegu możecie już bez przeszkód korzystać nowych filtrów i sortowania. 

dims_02

archiwum newsów

2017-04-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.