WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Twórcy This War of Mine wracają z nową grą

YouTube

11Bit Studios, czyli polskie studio stojące za głośnym, choć budżetowym, This War of Mine, ujawniło właśnie swój najnowszy projekt.

Gra nosi tytuł Frostpunk i będzie kolejnym survivalowym tytułem, ale tym razem dystopijna przyszłość została wzbogacona steampunkowymi elementami.

Niestety poza informacją, że fabularnie przekonamy się „do czego są zdolni ludzie przyparci do muru” i datą premiery w tym roku, studio nie zdradziło żadnych szczegółów.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na kolejne doniesienia i obejrzeć zwiastun, na którym widzimy śmiałków próbujących dotrzeć do miasta ukrytego w środku góry. Na pewno nie zabraknie tu ciężkiego klimatu i licznych trudnych z moralnego punktu widzenia wyborów, a przyjdzie nam się także zmierzyć nie tylko z innymi ludźmi, ale i warunkami atmosferycznymi.

Gra na pewno wyląduje na PC, ale niewykluczone są również konsolowe wersje.

archiwum newsów

2017-04-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.