WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

UFC 3 na nowym zwiastunie

YouTube

Kiedyś liczył się tylko Hulk Hogan i kolejne odsłony wrestlingu, ale w końcu przyszła pora na zmianę warty i w obliczu ciągle rosnącej popularności MMA ostatnio gramy raczej w UFC.

Do premiery trzeciej części gry pozostało jeszcze sporo czasu, bo ta dostępna będzie na PlayStation 4 i Xbox One dopiero od 2 lutego, ale deweloper postanowił w końcu na dobre ruszyć z promocją tytułu, który swoją podobizną i nazwiskiem sygnuje sam Conor McGregor.

I chociaż już druga odsłona serii od EA Sports była całkiem skomplikowana, to twórcy zapowiadają kolejne zmiany i udostępniają materiał prezentujący nowości.

Wiemy już, że otrzymamy do dyspozycji ponad 5 tysięcy nowych animacji, dzięki którym walka z przeciwnikiem będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca i efektowna. Co więcej, nie zabraknie również nowych ciosów, zbudowanych z nich combosów, a także potężnych ataków, które są w stanie natychmiast przerwać pojedynek - czyżby przytyk w stronę JJ? :)

Tak czy inaczej, zapraszamy do oglądania materiału:

archiwum newsów

2017-11-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.