WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ubisoft rozdaje gry zapominalskim

assassinscreed.ubisoft.com

Jeśli przegapiliście rozdawane ostatnio przez Ubisoft darmowe gry tej firmy, to w takim razie francuski wydawca postanowił dać Wam drugą szansę.

Tym samym ponownie oferuje bez żadnych opłat takie tytuły, jak Watch_Dogs, World in Conflict i Assassin’s Creed IV: Black Flag, ale akcja tradycyjnie jest ograniczona czasowo i lepiej się pospieszyć.

Promocja kończy się 23 grudnia, czyli w najbliższą sobotę, o godzinie 11:00.

Aby odebrać grę wystarczy udać się pod wskazany adres, zalogować na swoje konto UPlay (ewentualnie zarejestrować, jeśli jeszcze takowego nie posiadacie) i odebrać darmową kopię gry. Te dostępne są pod następującymi adresami:

Watch_Dogs
World in Conflict: Complete Edition
Assassin’s Creed IV Black Flag

Oczywiście każdy tytuł otrzymujemy na własność bez żadnego ograniczenia czasowego, co oznacza, że możecie go ograć kiedy tylko będziecie mieć na to ochotę (np. w czasie świąt).

Assassin's Creed

archiwum newsów

2017-12-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.