WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Vampyr w końcu z datą premiery

Vampyr

Nie mogliście doczekać się nowego RPG od Dontnod? W takim razie z pewnością ucieszy Was informacja, że gra w końcu ma oficjalną datę premiery.

Deweloper poinformował dziś, że Vampyr zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One już 5 czerwca.]

Przy okazji możemy też spojrzeć w ostatnią część dziennika deweloperskiego, Episode Four: Stories from the Dark, która ujawnia również nowe fragmenty gameplayu.

Jeżeli zaś nie kojarzycie jeszcze tej produkcji, to już tłumaczymy, że jej głównym bohaterem jest Jonathan Reid, doktor odbywający swoje praktyki w Londynie w czasie, kiedy miasto jest dziesiątkowane przez pandemię grypy (1918 rok). Ten zostaje przemieniony w wampira i nie bardzo może to zaakceptować, a jego wewnętrzna walka pozwoliła twórcom na wprowadzenie ciekawego mechanizmu wpływania na świat przedstawiony w grze - zabijając niewinnych ludzi możemy sprawić, by nasza postać była silniejsza, ale kiedy pokażemy ludzką stronę, to zmieni się podejście NPC-ów do naszej postaci, a nawet cała historia.

Przypominamy też, że prace nad grą trwają już od 2015 roku, a ta miała zadebiutować na rynku w listopadzie ubiegłego roku, ale niestety zaliczyła opóźnienie, dlatego musimy na nią poczekać do lata. Powodem opóźnienia miały być najpierw problemy techniczne, a później deweloper tradycyjnie tłumaczył się chęcią dopracowania gry.

archiwum newsów

2018-02-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 13

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.