Warhammer 40 000: Dawn of War III

Warhammer 40,000: Dawn of War 3

Jeśli podobnie jak my z niecierpliwością oczekujecie nadchodzącej gry Relic Entertainment, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

W końcu poznaliśmy datę premiery Dawn of War III, na które jak się okazuje nie przyjdzie nam już długo czekać, bo tytuł zadebiutuje już 27 kwietnia i będzie dostępny tylko na PC.

Twórcy obiecują nam świeże spojrzenie na gatunek RTS, a to za sprawą rozbudowanych kampanii fabularnych i wciągającej rozgrywki multiplayer. Przy okazji opublikowano nowy materiał z gry.

Za wydanie gry odpowiada u nas Cenega, która potwierdziła już, że gra dostępna będzie w dwóch wersjach językowych, polskiej z napisami i angielskiej, a na rynek trafią dwie edycje – standard oraz limitowana, którą wzbogacono o album na płyty, kartę z grafiką 3D i soundtrack. Co więcej, decydując się na zakup przedpremierowy możemy liczyć na Pakiet Władców Wojny, czyli zestaw skórek: Dark Queen dla Lady Solarii (Imperial Knight), Ghost Seer dla Farseera Taldeera (Wraithknight) oraz Big Kustom dla Beauty (Morkanaut).

archiwum newsów

2017-03-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.