WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Warhammer 40,000: Dawn of War 3

Jeśli podobnie jak my z niecierpliwością oczekujecie nadchodzącej gry Relic Entertainment, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

W końcu poznaliśmy datę premiery Dawn of War III, na które jak się okazuje nie przyjdzie nam już długo czekać, bo tytuł zadebiutuje już 27 kwietnia i będzie dostępny tylko na PC.

Twórcy obiecują nam świeże spojrzenie na gatunek RTS, a to za sprawą rozbudowanych kampanii fabularnych i wciągającej rozgrywki multiplayer. Przy okazji opublikowano nowy materiał z gry.

Za wydanie gry odpowiada u nas Cenega, która potwierdziła już, że gra dostępna będzie w dwóch wersjach językowych, polskiej z napisami i angielskiej, a na rynek trafią dwie edycje – standard oraz limitowana, którą wzbogacono o album na płyty, kartę z grafiką 3D i soundtrack. Co więcej, decydując się na zakup przedpremierowy możemy liczyć na Pakiet Władców Wojny, czyli zestaw skórek: Dark Queen dla Lady Solarii (Imperial Knight), Ghost Seer dla Farseera Taldeera (Wraithknight) oraz Big Kustom dla Beauty (Morkanaut).

archiwum newsów

2017-03-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.