Watch Dogs dla wszystkich za darmo

Watch Dogs

Choć z perspektywy czasu Watch Dogs z 2014 roku zdaje się być rozczarowującą grą, która stała się ofiarą nieuczciwej kampanii marketingowej Ubisoftu ...

... to mimo wszystko był to dość solidny tytuł z otwartym światem i nowatorskimi rozwiązaniami w rozgrywce opierającymi się na hakowaniu wszystkiego, co popadnie.

Jeśli więc jeszcze nie graliście w tę produkcję, to nadarzyła się idealna okazja, by nadrobić te zaległości, przynajmniej jeśli Waszą platformą do gier jest PC.

Ubisoft postanowił bowiem zrobić nam niespodziankę rozdając  Watch Dogs całkowicie za darmo na komputerach osobistych. Promocja rusza dziś o 17:00 polskiego czasu i potrwa do poniedziałku, 13 listopada, do godziny 17:00. Wszyscy zainteresowani mogą pobrać grę ze strony producenta w TYM miejscu, a jedynym warunkiem jest tu konieczność posiada konta Uplay.

Warto też podkreślić, że nie to żaden czasowy trail i każdy, kto zgłosi się po Watch Dogs w wyznaczonym terminie, zachowa ten tytuł na zawsze w swojej bibliotece Uplay. Poza tym, pobieranie produkcji możemy rozpocząć w każdej chwili, nawet przed podaną godziną rozpoczęcia promocji. Pliki o łącznej wadze 25 GB zostaną zaciągnięte na nasz dysk twardy, ale grę uruchomimy dopiero w wyznaczonej godzinie.

Watch Dogs

archiwum newsów

2017-11-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.