WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

World of Warcraft z nowym dodatkiem

World of Warcraft

Fani World of Warcraft nie mają powodów do narzekań, bo chociaż gra posiada już 13 lat na karku, to wciąż może liczyć na aktywne wsparcie ze strony twórców.

Tytuł ten właśnie doczekał się zapowiedzi kolejnego, siódmego już rozszerzenia, które nazwano Battle for Azeroth.

Dodatek stawia przede wszystkim na zaognienie konfliktu między Sojuszem a Hordą, a gracze mogą liczyć na mnóstwo nowej zawartości.

Zacznijmy od tego, że w grze pojawi się dostęp do 6 nowych grywalnych podras, po 3 dla każdej frakcji. W przypadku hordy będą to Highmountain Tauren, Nightborne Elves i Zandalari Trolls, natomiast sojusz otrzyma dostęp do Void Elves, Lightforged Draenei i Dark Iron Dwarves. Jest tu jednak pewien haczyk, ponieważ Blizzard zapowiedział, że by zyskać dostęp do nowych ras, musimy najpierw "zapracować na szacunek", ale nie ujawnił szczegółów (zapewne chodzi o wykonanie jakichś zadań lub reputację).

W grze pojawią się też dwa nowe kontynenty dedykowane danym frakcjom i w przypadku Hordy będzie to tropikalny Zandalar, a Sojuszu królestwo Kul Tiras. Poza tym, maksymalny poziom zostanie zwiększony do 120.

archiwum newsów

2017-11-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.