WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Wraca klasyczny model GameBoya

Poszkole

Od paru ładnych lat panuje moda na gry retro, a jeśli macie zamiar odświeżyć wspomnienia o klasycznym Game Boyu lub też chcecie zapoznać z nim kolejne pokolenia, to ...

... w tym roku będziecie mieli szansę to zrobić dzięki urządzeniu nazwanemu Ultra Game Boy.

Ma to być zasadniczo ta sama konsolka, która na zawsze odmieniła rynek przenośnych gier wideo, zamknięta w nowoczesnej, zgrabnej obudowie wykonanej z wytrzymałego aluminium.

Przy okazji rozwiązany ma zostać jeden z głównych problemów starego Game Boya - będzie tam podświetlany ekran. Oczywiście nie będziemy też musieli kupować do niej baterii - wszystko naładujemy przez port USB-C, dźwięk dostarczą nam głośniki stereo, a system przetwarzania dźwięku został stworzony z myślą o scenie muzycznej, na której nadal powstaje muzyka wykorzystująca ten sprzęt.

Nie wiadomo na razie czy konsola umożliwi odpalanie ROM-ów i emulację, odpalanie gier z innych konsol, czy tylko na odpalanie oryginalnych kartridżów z Game Boya (nie wiadomo nawet czy będą działały gry z wersji Color).

Jeśli jednak tak będzie to w cenie poniżej stu dolarów, w jaką celuje producent - firma Hyperkin - może to być hit.

archiwum newsów

2018-01-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.