WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Xbox Game Pass dostępny również dla graczy PC?

pixabay.com

Wczoraj informowaliśmy Was o nowych ogłoszeniach Microsoftu, który postanowił rozszerzyć swoją usługę Xbox Game Pass o ekskluzywne gry tworzone przez jego wewnętrzne studia i to w dniu ich premiery.

W ten oto sposób za jedyne 29 PLN miesięcznie już niebawem będziemy mogli pograć na Xbox One w takie nadchodzące hity, jak Sea of Thieves (20 marca), State of Decay 2 czy Crackdown 3.

A jakby tego było mało gigant z Redmond wspomina też o przyszłych odsłonach takich kultowych serii, jak Halo, Forza czy Gears of War.

Dziś okazuje się, że to jeszcze nie koniec niespodzianek, bo za sprawą Play Anywhere z tej świetnej oferty skorzystają również gracze PC – Microsoft potwierdził bowiem, że jeśli dany tytuł wspiera tę usługę, to opłacając abonament Xbox Game Pass, będziemy mogli odpalić go również na komputerze. Informacje te pochodzą od szefa działu marketingu Xbox Games, Aarona Greenberga i trafiły na Twittera, więc możemy mieć pewność, że są „sprawdzone”.

Mówiąc krótko, wygląda na to, że Microsoft chce poważnie konkurować w tym roku z Sony, które ma co najmniej kilka asów w rękawie, jak choćby tytuły ekskluzywne pokroju God of War, które wczoraj doczekało się oficjalnej daty premiery i Xbox Game Pass w takiej formie może mu w tym mocno pomóc.

 

Microsoft

archiwum newsów

2018-01-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.