WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Xbox Live Gold i Game Pass znowu za 1 PLN

Microsoft

W ostatnim czasie zasypywani jesteśmy wszelkimi promocjami, co oczywiście związane jest z gorącym okresem przedświątecznym.

Tym razem miłą niespodziankę dla graczy przygotował Microsoft, który bardzo mocno przecenił dwie swoje usługi, a mianowicie Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass.

Oba miesięczne abonamenty przez najbliższe 16 dni możecie wykupić za symboliczną złotówkę, o ile nie posiadacie już aktywnej subskrypcji.

Jest to nie lada gratka, ponieważ normalnie za taką przyjemność zapłacić trzeba w obu przypadkach 29 PLN. Przypominamy, że Xbox Live Gold pozwala nie tylko na granie w sieci na konsoli Xbox One, ale również oferuje comiesięczne darmowe gry (w grudniu są to Warhammer: End Times - Vermintide, Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition i Marlow Briggs and the Mask of the Death). Xbox Game Pass to z kolei swoista wypożyczalnia gier, coś w stylu growego Netflixa, gdzie do biblioteki co miesiąc trafiają nowe tytuły i znajdziemy tam naprawdę mocne tytuły, jak Gears of War 4, Halo 5 czy Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Jeśli więc nawet nie jesteście przekonani do tych usług, to 1 PLN to kwota, którą chyba każdy jest w stanie poświęcić, by samodzielnie je sprawdzić.

Microsoft

archiwum newsów

2017-12-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.