Xbox One X wygra z "prosiakiem" od Sony?

Microsoft

Nie da się ukryć, że Sony wygrywa starcie konsol obecnej generacji, zarówno za sprawą mocniejszej wersji PS4, jak i ciekawszych tytułów ekskluzywnych, ale Microsoft nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

I wygląda na to, że już niebawem może napsuć krwi Japończykom, bo jak się właśnie okazało zainteresowanie nową wersją Xboxa One jest ogromne.

Najwyraźniej obecna strategia marketingowa giganta z Redmond, czyli zapowiadanie Xboxa One X jako najpotężniejszej konsoli w historii, przynosi zamierzony skutek, co właśnie potwierdziły zamówienia przedpremierowe.

Z informacji podawanych przez sprzedawców wynikało, że Microsoft przygotował taką ilość Xboxa One X w wersji Project Scorpio, że powinno jej wystarczyć do końca bieżącego tygodnia, ale tak się nie stało. A przynajmniej nie w Stanach Zjednoczonych, bo tam zakup konsoli nie jest już możliwy, a co więcej sprzęt trafił też na listę bestsellerów Amazonu, gdzie jego początkowy nakład wyczerpał się w 25 minut, wyprzedzając na niej swojego bezpośredniego rywala, czyli PlayStation 4 Pro.

Jest to o tyle istotne, że urządzenie Sony jest dostępne w sprzedaży już od wielu miesięcy, a sprzedaż Xboxa dopiero ruszyła. Z podobną sytuacją mamy też do czynienia na dużych rynkach europejskich, np. w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, ale w naszym kraju zamówienie wciąż jest możliwe, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to wciąż macie szansę.

Niestety nie możemy poprzeć tych informacji konkretnymi liczbami, bo te nie zostały jeszcze ujawnione, ale Microsoft z pewnością się nimi pochwali, kiedy nadejdzie odpowiedni czas (czytaj: kiedy zaboli to Sony najbardziej).

Sony

archiwum newsów

2017-08-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.