WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Xbox One w końcu wspiera myszy i klawiatury

Microsoft

Od dawna czekaliście na wsparcie dla akcesoriów PC na Xbox One?

No to mamy dobre wieści, bo Microsoft w końcu dotrzymał słowa i dostarczył stosowną aktualizację.

Dzięki niej możemy podłączyć do konsoli mysz, klawiaturę oraz kamerkę internetową, by cieszyć się wygodą kanapy i precyzją klasycznych peryferiów.

Nie da się ukryć, że do grania na konsoli powstały pady i większość użytkowników wciąż korzystać będzie właśnie z nich, ale Ci, którzy nie wyobrażają sobie grania na czymś innym niż mysz i klawiatura, w końcu mogą dołączyć do grona graczy konsoli giganta z Redmond.

Szczególnie jeśli lubią shootery i liczy się dla nich każda sekunda (teraz mają szansę sprawdzić, czy z pomocą klasycznego zestawu są w stanie poprawić swoje wyniki) albo spędzają długie godziny ze strategiami, które od zawsze są na padzie dość problematyczne. Warto jednak odnotować, że twórcy gier mogą decydować się na blokowanie alternatywnych kontrolerów w swoich produkcjach, na co zdecydowano się choćby w PUBG (zapewne będzie to dość powszechne w sieciowych tytułach). 

Warto też pamiętać, że wsparcie dla myszy i klawiatury przyda się również zwolennikom padów, bo dzięki niemu łatwiej będzie można przeglądać Internet, korzystać z mediów społecznościowych, serwisów streamingowych czy też aplikacji biurowych.  

Przy okazji doczekaliśmy się również obsługi kamerek internetowych, które pozwolą na strumieniowanie rozgrywki na żywo, w czym pomoże również aplikacja Mixer umożliwiająca  transmisję w rozdzielczości Full HD.

 

Microsoft

archiwum newsów

2017-12-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.