WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zapraszamy na betę Star Wars: Battlefront II

Battlefront

Po pierwszych zapowiedziach Star Wars: Battlefront II możemy pokusić się o wniosek, iż twórcy wysłuchali się w głosy graczy.

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup tego tytułu, będziemy mogli samodzielnie go przetestować w ramach otwartej bety.

Ta wystartuje 6 października i potrwa do 9 października, ale każdy kto zdecyduje się na zamówienie przedpremierowe uzyska do dostęp do beta testów z dwudniowym wyprzedzeniem. Co istotne, testy przeprowadzone zostaną na wszystkich platformach, czyli PS4, Xbox One i PC.

Beta zawierać będzie 2 tryby: Galactic Assault na planecie Naboo oraz Multiplayer Starfighter Assault. W pierwszym zmierzy się ze sobą aż 40 graczy, którzy do swojej dyspozycji otrzymają liczne pojazdy i bohaterów specjalnych. W drugim weźmiemy udział w epickich starciach rozgrywających się w czasach oryginalnej filmowej trylogii, a twórcy wspominają także o 4 klasach postaci: Assault, Heavy, Officers i Specialists.

Przypominamy, że Star Wars: Battlefront II zadebiutuje na rynku 17 listopada.

YouTube

archiwum newsów

2017-07-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.