WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zaskakująco niskie oceny nowego Mass Effecta

BioWare

Na premierę gry musimy poczekać jeszcze kilka dni, ale w sieci pojawiły się właśnie pierwsze recenzje.

Wyłania się z nich niestety obraz nieco rozczarowującej gry, chociaż nowy Mass Effect jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.

Z drugiej strony można się było tego spodziewać, bo ostatnio w sieci pojawiały się pierwsze krytyczne opinie wskazujące na techniczne kłopoty produkcji.

Teraz zaś dochodzą do nich również inne zarzuty, dużo bardziej niepokojące, jak mało interesujące postaci, słabe dialogi, za wolny początek gry, zbyt mało istotnych z punktu opowieści wyborów czy liczne „kurierskie” zadania w stylu MMO.

Eurogamer stwierdził nawet, że jest to „prawdopodobnie najgorszy RPG od BioWare”, a inne redakcje były nieco bardziej łaskawe, więc tak prezentuje się lista pierwszych ocen:

PCGamer – 80/100
PCGamesN – 8
IGN – 7.7
Polygon – 7.5
GamesRadar – 3.5/5
Destructoid – 6.5
Gamespot – 6
USGamer – 3/5
Digital Trends – 5
Eurogamer – “ prawdopodobnie najgorszy RPG od BioWare”

Mass Effect Andromeda zadebiutuje w naszym kraju 23 marca i dostępne będzie na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-03-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.