WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zbigniew Boniek o „patologicznym” esporcie

pixabay.com

Zbigniew Boniek zapomniał chyba ostatnio o złotej zasadzie mówiącej o tym, że jak się na czymś nie znamy, to lepiej się głośno nie wypowiadać w temacie :)

I w taki właśnie sposób doczekaliśmy się jego „błyskotliwej” wypowiedzi na temat esportu, której gracze (i nie tylko) z pewnością długo mu nie wybaczą.

Bo chociaż elektroniczny sport jest na całym świecie bardzo popularny i Polska nie jest tu żadnym wyjątkiem, a na dodatek coraz częściej jest gospodarzem najważniejszych światowych imprez, a nasi zawodnicy odnoszą sukcesy na skalę międzynarodową, to dla prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej jest on jedynie „świadectwem pewnej patologii”, który ogranicza się do „siedzenia godzinami i walenia w joystick”.

Trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę skalę współczesnego esportu, profesjonalne podejście zawodników i zespołów, ogromne pieniądze do zgarnięcia podczas każdego turnieju, a także fakt, że osoba, do której skierowane były te słowa, czyli Bogusław Leśnodorski, to przecież były prezes Legii Warszawa, który zainwestował w ubiegłym roku w AGO Gaming, czyli jedną z najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive w naszym kraju. Najwyraźniej jednak Zbigniew Boniek żyje w innej rzeczywistości i nasze „orły” przesłaniają mu wszystko inne.

Cały wątek na Twitterze znajdziecie TUTAJ.

archiwum newsów

2018-01-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.