WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zbliżają się otwarte beta testy Destiny 2

Destiny

Jeśli pierwsze zapowiedzi gry Was zainteresowały, ale wciąż nie jesteście jej pewni, to już wkrótce otrzymacie okazję, aby sprawdzić ten tytuł przed premierą.

Bungie zaprasza bowiem graczy do wzięcia udziału w nadchodzących otwartych beta testach tego tytułu.

Zgodnie z tym, co zapowiadano wcześniej, w pierwszej kolejności możliwość przetestowania Destiny 2 otrzymają osoby, które dokonały przedpremierowego zamówienia, a niedługo później wszyscy zainteresowani gracze konsolowi, bo testy na PS4 i Xbox One potrwają do 23 lipca.

Najdłużej, bo aż do sierpnia, będą musieli poczekać gracze PC. Tak prezentują się daty:

·         PlayStation 4 – zamówienia przedpremierowe – 18 lipca

·         Xbox One – zamówienia przedpremierowe – 19 lipca

·         PlayStation 4 i Xbox One – otwarte beta testy – 21 lipca

·         PC – sierpień

W ramach bety otrzymamy dostęp do misji fabularnej „Powrót do domu", zmagań kooperacyjnych typu Strike oraz trybu PvP, gdzie staniemy naprzeciw innych graczy. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun zapowiadający to wydarzenie.

archiwum newsów

2017-07-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.