WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Znamy datę debiutu Full Throttle Remastered

gog.com

Trudno jeszcze mówić o renesansie klasycznych przygodówek, ale w ostatnim czasie fani gatunku nie mają większych powodów do narzekań.

Tym bardziej, że już w przyszłym miesiącu otrzymają odświeżoną wersję hitu z 1995 roku, czyli Full Throttle.

Double Fine zapowiedziało, że Full Throttle Remastered zadebiutuje 18 kwietnia i aby uczcić to ogłoszenie, producent zachęca do złożenia zamówienia przedpremierowego na platformie GOG, gdzie gra została przeceniona o 20% (z 64,59 PLN na 51,69 PLN).

Przy okazji otrzymaliśmy także nowy zwiastun z tej produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.

Full Throttle Remastered oferować będzie zupełnie nową ręcznie rysowaną szatę graficzną w wysokiej rozdzielczości, jak również odświeżone dźwięk i muzykę. Podobnie jak w poprzednich remasterowanych klasykach z gatunku point’n’click, w tym Grim Fandango czy Day of the Tentacle, tutaj również będziemy mogli przełączać się pomiędzy oryginalną i nową grafiką. Całości dopełnią zaś grafiki koncepcyjne od Petera Chana oraz komentarz twórców.

archiwum newsów

2017-03-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.