Znamy datę premiery Call of Duty: WW2

Call of Duty: Infinite Warfare

Wciąż czekamy na oficjalną zapowiedź nowego Call of Duty ze strony Activision, ale ...

... wszystko wskazuje na to, że seria zatoczy koło i w tym roku rzeczywiście powróci do tematyki II wojny światowej. Wskazują na to liczne przecieki, które pojawiają się w sieci od kilku tygodni, a najnowszy z nich dostarcza nam nawet datę premiery Call of Duty: WW2.

Tym razem otrzymaliśmy zdjęcie plakatu promocyjnego z tej produkcji, na którym widnieje data 3 listopada 2017 roku.

Trudno uznać to za niespodziankę, ponieważ seria Call of Duty przyzwyczaiła nas już do tego, że ukazuje się na początku listopada, więc tylko uwiarygodnia to przeciek. Przy okazji potwierdzono także, że w przypadku kolejnej odsłony CoDa Activision, podobnie jak ostatnio, postawiło na współpracę Sony, co gwarantować będzie, że użytkownicy PlayStation 4 otrzymają wszelkie DLC szybciej niż posiadacze innych platform (30 dni wcześniej).

Oczywiście nie są to jeszcze oficjalne informacje, dlatego też warto zachować  w stosunku do nich odrobinę dystansu, ale ich wiarygodność jest naprawdę wysoka (pierwsze przecieki podawane były m.in. przez brytyjski Eurogamer). Spodziewać możemy się więc, że w ciągu najbliższych tygodni otrzymamy zapowiedź gry ze strony wydawcy. 

call_of_duty_ww2_listopad

archiwum newsów

2017-04-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.