WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Znamy datę premiery Call of Duty: WW2

Call of Duty: Infinite Warfare

Wciąż czekamy na oficjalną zapowiedź nowego Call of Duty ze strony Activision, ale ...

... wszystko wskazuje na to, że seria zatoczy koło i w tym roku rzeczywiście powróci do tematyki II wojny światowej. Wskazują na to liczne przecieki, które pojawiają się w sieci od kilku tygodni, a najnowszy z nich dostarcza nam nawet datę premiery Call of Duty: WW2.

Tym razem otrzymaliśmy zdjęcie plakatu promocyjnego z tej produkcji, na którym widnieje data 3 listopada 2017 roku.

Trudno uznać to za niespodziankę, ponieważ seria Call of Duty przyzwyczaiła nas już do tego, że ukazuje się na początku listopada, więc tylko uwiarygodnia to przeciek. Przy okazji potwierdzono także, że w przypadku kolejnej odsłony CoDa Activision, podobnie jak ostatnio, postawiło na współpracę Sony, co gwarantować będzie, że użytkownicy PlayStation 4 otrzymają wszelkie DLC szybciej niż posiadacze innych platform (30 dni wcześniej).

Oczywiście nie są to jeszcze oficjalne informacje, dlatego też warto zachować  w stosunku do nich odrobinę dystansu, ale ich wiarygodność jest naprawdę wysoka (pierwsze przecieki podawane były m.in. przez brytyjski Eurogamer). Spodziewać możemy się więc, że w ciągu najbliższych tygodni otrzymamy zapowiedź gry ze strony wydawcy. 

call_of_duty_ww2_listopad

archiwum newsów

2017-04-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.