WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zombie w Call of Duty: WWII - wyciekł trailer

YouTube

Tegoroczne Call of Duty, czyli World War II, spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów, w odróżnieniu od zeszłorocznej części.

Nawet twórcy ostatnio przyznali, że Infinite Warfare było o jedną futurystyczną odsłonę CoD za dużo.

Powrót na stare śmieci, czyli konflikt II wojny światowej, pozwolić ma zaś przywrócić dawny blask tej niezwykle popularnej serii.

Nie oznacza to jednak, że Sledgehammer Games zamierza całkowicie zrezygnować z dotychczasowych pomysłów, dlatego też w Call of Duty: WWII pojawi się też tryb zombie.

Ten co prawda po raz pierwszy zostanie oficjalnie zaprezentowany w trakcie tegorocznego konwentu Comic-Con w nadchodzącym tygodniu, ale do sieci wyciekł właśnie jego pierwszy zwiastun. Ten nie jest najlepszej jakości , ale mimo wszystko powinien zainteresować fanów. Wygląda na to, że po bardziej humorystycznym podejściu do zombie, tym razem otrzymamy klimat bliższy horroru i trzeba przyznać, że zapowiada się to niezwykle obiecująco.

Przypominamy, że Call of Duty: WWII zadebiutuje na rynku 3 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-07-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.