WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Śródziemie: Cień Wojny rekordowo duże

dsogaming.com

Najnowszy tytuł Monolith Productions, czyli Śródziemie: Cień Wojny, jest w kwestii rozmiaru gry nowym rekordzistą.

Jeżeli więc macie zamiar jutro kupić sobie cyfrową wydanie tej produkcji, to lepiej przygotujcie swój sprzęt na blisko 100 GB potrzebnego miejsca.

A przynajmniej w wersji na PC, bo jak dowiadujemy się dziś oficjalnie potrzebować będzie ona 97.7 GB miejsca na dysku, detronizując tym samym ostatnią odsłonę Forzy, która wymagała 95 GB wolnej przestrzeni.

Posiadacze konsol mają pod tym względem zdecydowanie lepiej, bo gra w wariancie na konsolę PlayStation 4 Pro, czyli również z obsługą materiałów w 4K, potrzebuje blisko 30 GB pamięci mniej, a konkretniej 69.93 GB.

Niestety nie wiemy, skąd tak duża różnica, ale być może studio zdradzi coś więcej po jutrzejszej premierze – przypominamy, że gra dostępna będzie na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-10-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.