A dziś do kina na … 14/2017

pixabay.com

No i mamy kolejny piątek, pora więc rzucić okiem na najnowszy kinowy repertuar.

Jeżeli lubicie się bać, to dzisiejszy wybór jest oczywisty, bo w kinach debiutuje jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku, czyli Obcy: Przymierze, który kontynuuje wątki z Prometeusza.

Na szczęście jest też coś dla widzów o słabszych nerwach, a mianowicie polska produkcja Gwiazdy, która przeniesie nas na śląskie podwórka i przybliży odwieczną rywalizację Górnika Zabrze i Polonii Bytom.

Obcy: Przymierze

"Obcy: Przymierze" to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film "Prometeusz". Statek osadniczy ”Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Michael Fassbender), ocalały z katastrofy ”Prometeusza”.

 

Gwiazdy

Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku, od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem… oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze, ale to jeszcze nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak) ...

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-05-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.