WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A dziś do kina na … 17/2017

pixabay.com

Kolejny superbohater w natarciu albo mówiąc precyzyjniej ... superbohaterka, bo dziś na ekrany kin wchodzi "Wonder Woman".

Pierwszy czerwcowy piątek przyniósł nam piękną letnią aurę i coś dobrego do obejrzenia w kinie, więc kiedy znudzi się Wam wylegiwanie na słoneczku, zawsze można iść coś obejrzeć.

Dziś na wielkie ekrany wchodzi bowiem kolejna superprodukcja od DC, czyli Wonder Woman, która zbiera rewelacyjne recenzje - są bowiem na świecie szczęśliwcy, którzy mogli podziwiać Gal Gadot w akcji nieco wcześniej niż my.

Wonder Woman

Zanim została Wonder Woman była Dianą, księżniczką Amazonek, wytrenowaną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowywana na rajskiej wyspie pewnego dnia poznaje amerykańskiego pilota rozbitego samolotu, który opowiada jej o masowym konflikcie dziejącym się na świecie. Diana postanawia więc opuścić swój dom, przekonana, że może walczyć u boku ludzi i zażegnać wojnę. Wtedy też poznaje swój pełen potencjał … i swoje przeznaczenie.

Film reżyseruje Patty Jenkins, za scenariusz odpowiadają Geoff Johns i Allan Heinberg, w obsadzie znaleźli się Chris Pine, Robin Wright, David Thewlis, Lucy Davis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner, Samantha Jo, Florence Kasumba i Said Taghmaoui.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.