WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A dziś do kina na … 18/2017

pixabay.com

Jeśli macie ochotę na piątkowy wypad do kina, to już spieszymy z listą filmów, jakie można dziś obejrzeć.

Na pierwszy ogień idzie oczywiście "Mumia" z Tomem Cruisem i Russellem Crowe, która ma szansę zetrzeć nieprzyjemne wrażenie pozostawione przez starsze filmy o tym tytule, a poza tym rozpoczyna nowy cykl "Dark Universe".

Nie można jednak zapomnieć o drugiej ciekawej propozycji "Ponad wszystko", które jest wzruszającą opowieścią o nastolatce cierpiącej z powodu pewnej rzadkiej dolegliwości ... a może tak jej się tylko wydaje?

Mumia

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka, której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem, Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

 

Ponad wszystko

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią - jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na bardzo rzadką chorobę ... jest uczulona na cały świat. Od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę, jednak Olly, czyli chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości, pomimo tego, że konsekwencje mogą być tragiczne.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.