A dziś do kina na … 19/2017

pixabay.com

Długi weekend wcale nie oznacza braku premier kinowych, więc zapraszamy do zapoznania się z debiutującymi dziś tytułami.

Dziś do wyboru mamy 3 zupełnie różne produkcje, więc dla każdego coś dobrego!

Na początek nowa wersja legend arturiańskich, czyli Król Artur: Legenda miecza z Charlie Hunnamem w roli tytułowej, możemy też skusić się na trzecią odsłonę serii Auta albo postawić na szaloną komedię ze Scarlett Johansson w jednej z ról głównych.

Król Artur: Legenda miecza

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

 

Ostra noc

Pięć przyjaciółek ze studiów - w jednej z ról Scarlett Johansson - spotyka się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich odjechane, szaleńcze imprezowanie kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo zabijają striptizera.

 

Auta 3

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.