WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A dziś do kina na … 20/2017

pixabay.com

Jesteście gotowi na nową porcję kinowych nowości? No to zaczynamy!

Dziś w kinach debiutuje przede wszystkim jedna z produkcji, na którą wszyscy czekają w tym roku, a mianowicie nowa odsłona Jak ukraść księżyc, która doczekała się tytułu Gru, Dri i Minionki.

Nie zabraknie również Morgana Freemana, którego można oglądać w filmie W starym dobrym stylu, a także komediowej wersji "kryzysu wieku średniego", czyli Facet do wymiany.

Zapraszamy do oglądania:

Gru, Dru i Minionki

To powrót, na który czekają wszyscy! Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc", „Minionki rozrabiają" i „Minionki", ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz Minionkami. Jak zawsze nie zabraknie niespodzianek i poznamy np. nową postać w rodzinie - brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Oj, będzie się działo!

 

W starym dobrym stylu

To już propozycja w zdecydowanie innym klimacie - trzej najlepsi kumple, Willie, Joe i Al, decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany.

 

Facet do wymiany

Komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokaże jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc. W filmie występują: Marion Cotillard („O północy w Paryżu”) oraz Guillaume Canet („Niebiańska plaża”), czyli partnerzy z prawdziwego życia, w roli… filmowej pary! Na ekranie również wcielający się w samych siebie m.in: Gilles Lellouche („Niewierni”) i Ben Foster („Inferno”).

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.