WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A dziś do kina na … 21/2017

pixabay.com

Kolejny superbohater w natarciu, bo dzisiejszy piątek należy do Spider-Mana!

Nie oznacza to oczywiście, że poza nowymi przygodami Człowieka-Pająka nie ma czego oglądać, bo na ekrany kin wchodzi dziś również komedia Czym chata bogata oraz animacja Rock Dog: Pies ma głos!

Spider-Man: Homecoming

Zafascynowany przygodą z Avengersami, Spider-Man wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May, ale cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka  Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”, jednak kiedy pojawia się Vulture, nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

 

Czym chata bogata

Najnowsza komedia twórców „Za jakie grzechy dobry Boże?” Jean-Etienne Fougerole. Bogaty pisarz-celebryta promując swoją nową książkę „Czym chata bogata” w telewizyjnym show nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę, gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie.

 

Rock Dog: Pies ma głos!

Bodzio należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bodzia trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-07-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.