A dziś do kina na … 22/2017

pixabay.com

Tegoroczne lato przynosi nam wiele ciekawych propozycji, więc zapraszamy na kolejne premiery.

Za nami wiele ciekawych hitów filmowych, jak Spider-Man: Homecoming, Dunkierka, Wojna o planetę małp czy Atomic Blonde, ale to jeszcze nie koniec.

Dziś na ekrany kin wchodzą bowiem kolejne, a na szczególną uwagę zasługuje Valerian i miasto tysiąca planet, które Luc Besson zapowiadał od dłuższego czasu.

Jeżeli jednak wolicie lżejsze klimaty, to polecamy komedię Babskie wakacje z Amy Schumer i Goldie Hawn - podobno kawał dobrej zabawy :)

 

Valerian i miasto tysiąca planet

Luc Besson, twórca „Piątego elementu”, „Leona Zawodowca” i „Lucy”, powraca z największą produkcją w swojej karierze. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa. Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

 

Babskie wakacje

Komedia z Amy Schumer (”Wykolejona”) i nagrodzoną Oscarem Goldie Hawn (”Ze śmiercią jej do twarzy”) w rolach córki i matki, wyjeżdżających na egzotyczne wakacje, które zmieniają się w desperacką walkę o przetrwanie. Porzucona przez chłopaka trzydziestokilkuletnia Amy z trudem przekonuje swą nadzwyczaj ostrożną matkę, by wyjechała z nią na wycieczkę do Ekwadoru.Na miejscu zostają porwane przy współudziale przypadkowo poznanego nieznajomego i wywiezione do dżungli. Od ich samych – i siły łączących je więzi – zależeć będzie, czy uda im się wyprowadzić w pole porywaczy i wrócić do cywilizacji. Reżyseria: Jonathan Levine (”Cicha noc”).
 

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-08-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.