A dziś do kina na … 23/2017

pixabay.com

Dzisiejsze premiery kontynuują trend ciekawych wakacyjnych produkcji kinowych.

Zacznijmy od czegoś dla wielbicieli kina grozy, bo na ekrany wchodzi film Annabelle: Narodziny zła, który kontynuuje wątek demonicznej lalki.

Coś dla siebie dostaną też fani twórczości Stephena Kinga, bo Mroczna wieża w końcu doczekała się premiery, chociaż ... pierwsze opinie na jej temat wcale nie napawają optymizmem.

Na koniec jeszcze coś dla młodszych widzów, czyli familijny film Moje wakacje z Rudym - wybraliście już coś dla siebie?

Annabelle: Narodziny zła

Demoniczna lalka Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki, lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

 

Mroczna wieża

„Dawno, dawno temu wszystko było Discordią, z której powstały Promienie, mocne, krzyżujące się w jednym punkcie" – czytamy w powieści Kinga. To właśnie na przecięciu promieni znajduje się Mroczna Wieża. Cykl „The Dark Tower" to historia Rolanda Deschaina, ostatniego żyjącego członka bractwa „rewolwerowców", który próbuje dostać się do tytułowej Mrocznej Wieży; miejsca będącego centrum wszystkich światów. Długa droga do tego mitycznego miejsca okupiona jest stratą, nadludzkim wysiłkiem i cierpieniem. We wszystkich działaniach Roland posługuje się „Drogą Elda", kodeksem honorowym, który określa całe jego życie. Tymczasem świat rozpada się, mieszają się czasoprzestrzenie, światy równoległe. Podróż Rolanda ma tylko jeden cel – ocalić świat przed samozagładą.

 

Moje wakacje z Rudym

Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów - Australii. Humor, wzruszenia i wielkie emocje dla całej rodziny gwarantowane!

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-08-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.