A dziś do kina na … 23/2017

pixabay.com

W tym tygodniu zdecydowanie stawiamy na dobry humor ... bo innego wyboru nie mamy :)

Producenci filmowi uznali najwyraźniej, że trzeba nam jakoś osłodzić kończące się wakacje i tym razem zafundowali nam dwie zabawne propozycje.

Pierwsza z nich przypadnie do gustu całej rodzinie, bo chodzi o kolorową animację Gang Wiewióra 2, a druga - Bodyguard Zawodowiec - skierowana jest już do widzów dorosłych, a na dodatek fanów talentu Ryana Reynoldsa i Samuela L. Jacksona.

Gang Wiewióra 2

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

 

Bodyguard Zawodowiec

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie - niektórzy twierdzą nawet, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego, bo ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-08-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.