A dziś do kina na … 25/2017

pixabay.com

Sezon ogórkowy uznajemy oficjalnie za zakończony i ponownie zapraszamy do kina!

A jesień możemy zacząć bardzo mocnym akcentem, bo do kin wchodzi właśnie bardzo głośny już przed premierą Botoks od Patryka Vegi.

Co więcej, możemy na dłużej zostać w "lekarskim" klimacie, bo druga z propozycji również opowiada historię osób związanych z medycyną, a mowa oczywiście o Linii życia, czyli remake słynnego filmu z 1990 roku.

Botoks

Botoks to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów.

Linia życia

Pięcioro studentów medycyny pragnie poznać tajemnicę tego, co niedostępne człowiekowi. Chcąc dowiedzieć się, co znajduje się tuż za granicą życia, biorą udział w niebezpiecznym, śmiałym eksperymencie. Poprzez czasowe zatrzymywanie akcji serca doświadczają stanów bliskich śmierci. Coraz bardziej ryzykowne badania zmuszają młodych ludzi do skonfrontowania się z grzechami przeszłości oraz paranormalnymi konsekwencjami wtargnięcia na „drugą stronę”. W filmie zobaczymy Ellen Page, Diego Lunę, Ninę Dobrev i Jamesa Nortona.

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-09-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.