WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A dziś do kina na … 5/2017

pixabay.com

Chociaż dziś na ekranach kin debiutuje więcej filmów, to jeden zwraca szczególną uwagę i czekaliśmy na niego od lat.

A mowa oczywiście o filmie „Logan”, czyli trzeciej i zarazem ostatniej części sagi o słynnym Rosomaku.

Nie da się jednak ukryć, że nasza radość miesza się trochę ze smutkiem, bo oznacza to również koniec Hugh Jackmana w roli tytułowego Wolverine’a - aktor po blisko 20 latach grania tej postaci postanowił odwiesić pazury na kołek.

Ale żeby było sprawiedliwie, trzeba też odnotować inne kinowe debiuty, jak „T2: Trainspotting” czy polskie „Maria Skłodowska-Curie” i „Bodo”.

Logan

W niedalekiej przyszłości  zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor i przyjaciel Charles Xavier, znany jako Profesor X, przekonuje go jednak, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

T2: Trainspotting

D ruga część kultowego filmu lat dziewięćdziesiątych XX wieku, dzięki której poznamy dalsze losy Marka Rentona (Ewan McGregor). Dowiemy się, czy rzeczywiście udało mu się wyrwać na dobre z brudnego, podziemnego życia Edynburga, heroinowego nałogu i przestępczego półświatka, w którym każdy czyn motywowany jest narkotykowym głodem.


Maria Skłodowska-Curie

Wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki – Marii Skłodowskiej-Curie. Historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków – miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat. W roli tytułowej Karolina Gruszka.


Bodo

Efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina. Wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-03

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.