A dziś do kina na … 6/2017

pixabay.com

Kolejny tydzień już za nami, pora więc sprawdzić co dziś można zobaczyć w polskich kinach.

Dramat wojenny, film akcji z gigantycznym gorylem, a może coś bardziej filozoficznego? Wybór należy do Was, bo od dziś na wielkim ekranie możemy oglądać takie propozycje, jak "Wyklęty", "Kong: Wyspa czaszki" i "Chata".

Wyklęty

Oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.


Kong: Wyspa czaszki

"Kong: Skull Island" opowie historię badaczy wkraczających na nieznaną wyspę Pacyfiku - tak samo piękną, jak i zdradliwą, którzy są zupełnie nieświadomi tego, że właśnie przekroczyli granice królestwa mitycznego goryla.


Chata

Ekranizacja światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce. Poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

archiwum newsów

2017-03-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.