A dziś do kina na … 7/2017

pixabay.com

Dziś kolejny piątek, czyli nowe filmy wchodzą do kin, a wśród nich długo wyczekiwane produkcje.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na Gold, czyli opartą na faktach przygodową opowieść o biznesmenie, który porzuca świat wygód i luksusów, by w indonezyjskiej dżungli szukać skarbu - w roli głównej zdobywca Oscara, Matthew McConaughey.

Nie zabraknie również lżejszych tematów i można postawić na przykład na Piękną i Bestię w zupełnie nowej odsłonie czy polskie Wszystko albo nic, które z pewnością przypadnie do gustu fanom komedii romantycznych.

Piękna i Bestia

Aktorska wersja jednej z najpopularniejszych animacji Disneya, a na ekran przeniesiono nie tylko stronę wizualną, ale i piosenki z kultowej produkcji. A mówiąc w skrócie - Bella zamieszka w zamku potwora, aby ratować swojego ojca, ale z czasem między niedopasowaną dwójką zaczyna się tworzyć uczucie.

Gold

Kenny Wells nie ma szczęścia w interesach i rozpaczliwie potrzebuje przełomu, kiedy więc nadarza się okazja postanawia wyruszyć z szanowanym podróżnikiem Michaelem Acostą do Indonezji, by w sercu tamtejszej dżungli szukać złota. Ryzyko jest ogromne, mało kto wierzy w powodzenie misji, a jednak ... przeczucie okazuje się prawdziwe i inwestor w jednej chwili staje się milionerem i gwiazdą Wall Street. Niestety chętnych do podziału złotego tortu jest więcej - od indonezyjskich władz, poprzez różnej maści cwaniaków, a na CIA kończąc ...

Wszystko albo nic

Romantyczna komedia o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege i zbyt szybkim zakochaniem! Film inspirowany przebojową „Bridget Jones” opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.