WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Dokumentalna Beyonce - znamy szczegóły!

Just Jared

Wiemy już odrobinę więcej o nowym przedsięwzięciu piosenkarki, którego zapowiedź dostaliśmy kilka dni temu.

Beyonce zapowiedziała, że jej tajemniczy projekt "Lemonade" będzie miał premierę w najbliższą sobotę, czyli 23 kwietnia, na antenie stacji HBO.

Jak dowiedział się magazyn "USA Today", nie będzie to film koncertowy, lecz specjalny program utrzymany w dokumentalnej konwencji. Całość ma trwać godzinę i przypominać inny projekt wokalistki - "Life Is But a Dream" z 2013 roku.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy fani usłyszą w "Lemonade" nową muzykę, ale poniżej znajdziecie zapowiedź całości:

Just Jared

archiwum newsów

2016-04-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.