WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 10/2017

Poszkole

Przed Wami pierwszy "okrągły" odcinek naszej nowej serii.

Dziś powiemy sobie trochę o Nintendo Switch, które ma powody zarówno do zadowolenia, jak i obaw, bo chociaż fenomenalnie się sprzedaje, to prawdopodobnie już udało się je zhakować.

Nie zabrakło też zwiastuna nadchodzącej produkcji Double Fine, czyli Full Throttle Remastered, zapowiedzi dużego turnieju Major w Counter-Strike: Global Offensive.

Ciekawi tych i innych ciekawostek? W takim razie zapraszamy do lektury:

PONIEDZIAŁEK, 13 marca

Nintendo Switch już zhakowane? - Haker znany jako qwertyoruiop twierdzi, że udało mu się złamać zabezpieczenia Nintendo Switch zaledwie 9 dni po premierze. Na dowód swojego osiągnięcia opublikował zdjęcie sprzętu, na ekranie którego wyświetlana jest nazwa hakera wraz ze słowem „zrobione” („Done”) oraz laptopa z jakimś kodem w tle. Co ciekawe, złamania zabezpieczeń podobno udało się dokonać za pomocą przeglądarki, która obecnie jest ukryta przed użytkownikami, ale znajduje się na samej konsoli.

1_03

 

WTOREK, 14 marca

Koniec z "oszukanymi" ocenami na Steam - System oceniania gier przez użytkowników Steam może być przydatnym narzędziem dla graczy szukających nowych tytułów, ale istnieją sposoby zawyżania średnich z recenzji. Pod koniec ubiegłego tygodnia Valve poinformowało, że wprowadzi kilka zmian do systemu oceniania gier przez użytkowników Steama.I tak, główną nowością jest fakt, że od teraz całkowita ocena danej produkcji nie zawiera żadnych recenzji od użytkowników, którzy otrzymali grę za darmo jako prezent lub w formie darmowego weekendu. Tacy użytkowy co prawda wciąż mogą napisać swoją recenzję, ale ich ocena nie będzie wliczać się do całkowitej średniej.

arkham-knight-e1462369064687


ŚRODA, 15 marca

Znamy datę debiutu Full Throttle Remastered  - Double Fine zapowiedziało, że Full Throttle Remastered zadebiutuje 18 kwietnia i aby uczcić to ogłoszenie, producent zachęca do złożenia zamówienia przedpremierowego na platformie GOG, gdzie gra została przeceniona o 20% (z 64,59 PLN na 51,69 PLN). Przy okazji otrzymaliśmy także nowy zwiastun z tej produkcji, który możecie obejrzeć poniżej:

 

CZWARTEK, 16 marca

Major w Counter-Strike: Global Offensive w Polsce! - Kolejny duży turniej Counter-Strike: Global Offensive organizowany przez Valve odbędzie się w naszym kraju. Turniej będzie rozgrywany w dniach 16-23 lipca w TAURON Arena Kraków, a dla zwycięzców przewidziano naprawdę solidną gotówkę, bo pula nagród wynosi … milion dolarów!

1_07

 

PIĄTEK, 17 marca

Switch najlepiej sprzedającą się konsolą Nintendo - Nintendo wciąż nie chce pochwalić się jak poradziło sobie Switch na starcie, dostarczając jedynie dość zdawkowe informacje o najlepszym starcie w historii, ale z pomocą przychodzą tu dane SuperData, które rzeczywiście wskazują na bardzo udany debiut konsoli na rynku. Wynika z nich, że Switch sprzedało się na świecie w pierwszym tygodniu w ilości 1,5 mln sztuk, a biorąc pod uwagę, że sprzęt jest już dostępny blisko 2 tygodnie, to zakładać można, że wynik ten jest wyraźnie poprawiony (tym bardziej, że na starcie były spore problemy z zakupem konsoli).

switch_02_01

 

SOBOTA, 18 marca

To już definitywny koniec PlayStation 3 - Zdaje się, że nadszedł najwyższy czas pożegnać się z PS3, ponieważ konsola ta właśnie kończy swój żywot. Informację te początkowo podały portale Games Talk i Gematsu, jednak na stronie japońskiego oddziału producenta także pojawiła się informacja potwierdzająca zakończenie produkcji 500 GB modelu PS3 Slim, który jest obecnie jedynym wytwarzanym przez Sony. Jeden ze sklepów otrzymał od firmy wiadomość, że zatrzymanie taśm produkcyjnych nastąpić ma jeszcze w tym miesiącu (prawdopodobnie nawet w tym tygodniu).

ps3

 

NIEDZIELA, 19 marca

Android poznał datę premiery Super Mario Run - W styczniu tego roku Nintendo zapowiedziało, że ich mobilny superhit zostanie udostępniony na Androidzie w marcu i zamierza dotrzymać słowa. Firma potwierdziła właśnie dokładną datę premiery gry, która zostanie wypuszczona na systemie operacyjnym Google 23 marca.

mario

archiwum newsów

2017-03-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.